Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD.

Çin HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD. Sertifikalar
Çin HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD.

1 2 3 4 5 6 7
HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD. HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD. HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD. HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD. HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD. HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD. HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD.
Fabrika Atölye Isıl işlem ekipmanları Isıl işlem ekipmanları CNC makine Sıcak dövme Derleme

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Afrika
Okyanusya
Markalar : OED
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 8000000-12000000
Yıl kurulan : 1998
İhracat p.c : 80% - 90%
OED Machinery Grop'un Madencilik Aracı BD'si, altı ana seri ürünü oluşturan, uzun yıllardır madencilik delme çubuklarının ve delme uçlarının geliştirilmesi ve üretilmesine adanmıştır: konik delme aletleri, diş delme aletleri, döner delme aletleri, yüksek fırın fırını delme aletleri, DTH matkap araçları ve kömür madenciliği araçları. Biz altıgen iplik matkap çubuk, uzatma çubuğu, hız çubuk, DTH matkap çubuk, yüksek fırın matkap çubuk ve benzeri gibi neredeyse yüzlerce ürün, aynı zamanda, Shank adaptör kaplin kolları, düğme bit, keski, çapraz bit gibi yüksek kalitede üretebilir, vb.

Ürünlerimiz, yeni dağlar, mineraller, metalurji, demiryolu, karayolu ve su ve elektrik altyapısı gibi birçok temel enerji inşaat projesinde yaygın olarak kullanılabilir.

Üyemiz gelişmekte olan ve ileri üretim teknolojisi araştırma stong yeteneğine sahiptir. Biz ISO9001 Uluslararası Wuality Sistem Belgesi geçti, üstün standart matkap araçları ve ayrıca özelleştirilmiş matkap araçları sağlayabiliriz.

Satış şirketimiz, HUNAN GOLDEN KÜRESEL I VE E OED CO., 20 yılı aşkın ihracat tecrübesine sahibiz. Ürünleri birçok ülkeye ihraç ettik. Bize, size güvenilir hizmet sunabileceğimize güvenin.

Neden bize güvenin ve kaliteyi nasıl kontrol edelim?

Firmamızı tanıtayım.

Üç ana atölye, ısıl işlem atölyesi, dövme atölyesi ve CNC atölyesi var.

İyi bir ürün için malzeme çok önemlidir. Malzeme kalitesini kontrol etmek için mükemmel ısıl işlem ekipmanımız var. Her lot ürün için, hepimizin malzeme sertifikası var. Bu nedenle, bazı özel malzeme gereksinimleriniz olsa bile, sizin için en iyi çözüme sahibiz. Maddi bir sorunuz olup olmadığını bize sormakta tereddüt etmeyin. İşte ısıl işlem ekipmanımız.

Torna tezgahı ve taşlama tezgahı da çok önemlidir. İstikrarlı kaliteyi korumak için CNC tezgahlarımız ve kalifiye elemanlarımız var.

Üretim sırasında boyutları kontrol etmek için mühendisimiz var. Çalışanlarımız yüksek derecede eğitimlidir ve işlendikten sonra ürünleri inceleyeceklerdir.

Son inceleme için, kalitenin kalifiye olduğundan emin olmak için boyutları tek tek kontrol edeceğiz. Ürünlerimizi sipariş etmişseniz, muayene raporu göndermeden önce size gönderilecektir.

Farklı müşterilerimize birçok çözüm sunduk.

Örneğin:

Norveç'teki müşterimiz. Özel matkap çubuklarına uyacak özel bir matkap ucu deliği istediler.

Kore'deki müşterimiz. Matkap ucunun tüketimini azaltmak için eteklerinin ve karbür düğme ucunun malzemesini değiştirdik.

Şili'deki müşterimiz, İsteğe bağlı olarak farklı uzunluklarda matkap çubuğu sağladık.

Güney Afrika'daki müşterimiz, yeni vida dişi matkap tasarımı uygulamalarına göre gönderilmiştir.

.

.

.

Düzenli ürünler dışında, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için özel ürünler tasarlama yeteneğine sahibiz. Farklı uygulama için, çözüm de farklıdır. Lütfen bize gereksiniminizi ve başvurunuzu gönderin, sonra size en iyi çözümü sunalım.

Kalite en önemli şeylerdir. Fiyatımız en ucuz olmayabilir, ancak sizin için memnun hizmet ve kalite sağlamaya çalışacağız.

Bağlılık ve Odaklanma bizi Profesyonelleştirir. Sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum.

İletişim bilgileri
HUNAN GOLDEN GLOBE I AND E OED CO.,LTD.

İlgili kişi: Mrs. Casery Xie

Faks: 86-731-28896226

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)